F3SG-4SRB0560-45
Part No
F3SG-4SRB0560-45
Description
LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 45MM
Beam Pitch :
40mm
Detection Capability :
45mm
Number of Beams :
14
Operating Temperature :
-30°C ~ 55°C
Protection :
Arm/Foot
Protective Height :
560mm
Voltage - Supply :
24VDC