F3SG-4SRB0920-85
Part No
F3SG-4SRB0920-85
Description
LIGHT CURTAIN BODY 85MM
Beam Pitch :
80mm
Detection Capability :
85mm
Number of Beams :
12
Operating Temperature :
-30°C ~ 55°C
Protection :
Body
Protective Height :
920mm
Voltage - Supply :
24VDC