F3SG-4SRB0680-25-F
Part No
F3SG-4SRB0680-25-F
Description
LIGHT CURTAIN HAND 25MM
Beam Pitch :
20mm
Detection Capability :
25mm
Number of Beams :
34
Operating Temperature :
-30°C ~ 55°C
Protection :
Hand
Protective Height :
680mm
Voltage - Supply :
24VDC