SLSP30-750P44NT
Part No
SLSP30-750P44NT
Description
SLSP30-750P44NT EZS PAIR 30MMODS
Detection Capability :
30mm
Number of Beams :
90
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protective Height :
750mm
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLSP30-750P44NT
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C