SLSP30-1050Q85
Part No
SLSP30-1050Q85
Description
SLSP30-1050Q85 EZ-SCREEN PAIR; W
Detection Capability :
30mm
Number of Beams :
70
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protective Height :
1.05m
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLSP30-1050Q85
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C