SLSP14-900P88
Part No
SLSP14-900P88
Description
SLSP14-900P88 EZS PAIR 14MMODSX9
Detection Capability :
14mm
Number of Beams :
120
Operating Range :
0.1m ~ 6.0m
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protection :
Finger
Protective Height :
900mm
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLSP14-900P88
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C