SVM-24D-12-0001
Part No
SVM-24D-12-0001
Description
1 VOLT RELAY ADJ 22-27VDC #0001,
Function :
Undervoltage
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Termination Style :
Plug In, 8 Pin (Octal)
Trip Range :
3.52 ~ 4.32VDC
Voltage - Supply :
22 ~ 27VDC
Datasheets
SVM-24D-12-0001
Manufacturer related products
    RES-DIODE FILTER, 200 VDC, 220O,
    TRANS FITR 240VAC 3 0.47MFD 100O
    RES-DIODE FILTER, 200 VDC, 10O,
    RES-DIODE FILTER, 200 VDC, 22O,
    RES-DIODE FILTER, 170 VDC, 220O,
Catalog related products
  • Littelfuse
    GRND FAULT INDICAT SYST LED 30V
    AC CURRENT, GO NO-GO 5 AMP PICK-
    PHASE MONITOR 200-600V 24VAC SUP
    3 VOLT RELAY, 240VAC, 200-600VAC
    3 VOLT RELAY, 24VAC, 200-600VAC,
    1&3 VOLTAGE MONITOR 120VAC 8-PIN