MOT-RB30GM-20-24V
Part No
MOT-RB30GM-20-24V
Description
30MM SPUR GEAR MOTOR, OFF-SET SH
Stock
12
Power - Rated :
3.15W
RPM :
245 RPM
Termination Style :
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
41.66 / 294.20
Torque - Rated (oz-in / mNm) :
17.36 / 121.58
Voltage - Rated :
24VDC