M7RX15S4GGA
Part No
M7RX15S4GGA
Description
MOTOR INDUCT 70MM 100V 15W
Operating Temperature :
-10°C ~ 40°C
Power - Rated :
15W
RPM :
1575 RPM
Torque - Rated (oz-in / mNm) :
12.88 / 91
Voltage - Rated :
220, 230VAC