M9MZ60S4YS
Part No
M9MZ60S4YS
Description
MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Operating Temperature :
-10°C ~ 40°C
Power - Rated :
60W
Termination Style :
Wire Leads
Voltage - Rated :
200, 220VAC