LO M67K-K1-34-0-2-R18-Z-BP
Part No
LO M67K-K1-34-0-2-R18-Z-BP
Description
LED TOPLED YELLOW/ORANGE SMD
Color :
Orange
Configuration :
Current - Test :
2mA
Features :
Height (Max) :
1.40mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
1.50mm x 1.00mm
Lens Transparency :
Clear
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
2.00mm L x 1.40mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.8V