LO M67F-V2AB-34-1-20-R18-Z-XX
Part No
LO M67F-V2AB-34-1-20-R18-Z-XX
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
1.40mm
Lens Size :
1.50mm x 1.00mm
Millicandela Rating :
1350mcd
Size / Dimension :
2.00mm L x 1.40mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.15V