VES220PS12
Part No
VES220PS12
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 220W
Stock
47
Approval Agency :
CB, CCC, TUV
Current - Output (Max) :
18.3A
No Load Power Consumption :
150mW (Max)
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Output Connector :
Rectangular, 8 Position
Polarization :
Power (Watts) :
220 W
Product Status :
Last Time Buy
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
12V