SMI6B-15-4-P6
Part No
SMI6B-15-4-P6
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 6W
Stock
219
Current - Output (Max) :
400mA
No Load Power Consumption :
75mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Power (Watts) :
6 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
15V