PPL36W-480
Part No
PPL36W-480
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 36W
Stock
93
Current - Output (Max) :
750mA
Form :
Desktop (Class II)
Input Connector :
IEC 320-C8
No Load Power Consumption :
75mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Power (Watts) :
36 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
48V