SDI200G-12-UD-P51
Part No
SDI200G-12-UD-P51
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 192W
Stock
12
Approval Agency :
EN, FCC, PSE, UL
Current - Output (Max) :
16A
Efficiency :
Level VI
Features :
Form :
Desktop (Class II)
Input Connector :
IEC 320-C8
No Load Power Consumption :
210mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Power DIN, 4 Pin
Polarization :
Power (Watts) :
192 W
Region Utilized :
International
Standard Number :
55024; 55032 Class B; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
12V