DTM300PW240D1
Part No
DTM300PW240D1
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 300W
Current - Output (Max) :
12.5A
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C14
No Load Power Consumption :
500mW (Max)
Operating Temperature :
-30°C ~ 60°C
Output Connector :
DIN, 10 Pin
Polarization :
Power (Watts) :
300 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
24V