WSU090-1300-13
Part No
WSU090-1300-13
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
Stock
15
Current - Output (Max) :
1.3A
No Load Power Consumption :
100mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Power (Watts) :
12 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
9V
Datasheets
WSU090-1300-13
Manufacturer related products
    CMC 16MH 2.6A 2LN TH ESD
    CMC 2MH 7.5A 2LN TH ESD
    CMC 1MH 20A 2LN TH ESD
    CMC 2.4MH 17A 2LN TH ESD
    CMC 4MH 14.5A 2LN TH ESD