ALM150PS48
Part No
ALM150PS48
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 149W
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CB, CE, TUV, UL
Current - Output (Max) :
3.1A
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C14
No Load Power Consumption :
150mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 60°C
Output Connector :
Power DIN, 4 Pin
Polarization :
Power (Watts) :
149 W
Voltage - Input :
80 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
48V