SDI24-48-U-P6
Part No
SDI24-48-U-P6
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 24W
Current - Output (Max) :
500mA
Input Type :
Cord (Sold Separately)
No Load Power Consumption :
75mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Power (Watts) :
24 W
Region Utilized :
International
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
48V