SDI24-15-U2-P5R
Part No
SDI24-15-U2-P5R
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 24W
Current - Output (Max) :
1.6A
Input Type :
Cord
No Load Power Consumption :
75mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Power (Watts) :
24 W
Region Utilized :
Europe
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
15V