TRH25180-A-11E03 VI
Part No
TRH25180-A-11E03 VI
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 25W
Stock
1
Current - Output (Max) :
1.4A
Input Connector :
NEMA 1-15P
No Load Power Consumption :
75mW (Max)
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Polarization :
Power (Watts) :
25 W
Region Utilized :
North America
Standard Number :
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
18V