DTM65PW480D
Part No
DTM65PW480D
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W
Current - Output (Max) :
1.35A
Efficiency :
Level VI
No Load Power Consumption :
150mW (Max)
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Output Connector :
Power DIN, 4 Pin
Polarization :
Power (Watts) :
65 W
Product Status :
Active
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
48V