MWA180048A-11A
Part No
MWA180048A-11A
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 180W
Approval Agency :
CB, CE, cTUVus
Current - Output (Max) :
3.75A
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C14
No Load Power Consumption :
500mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 60°C
Output Connector :
DIN, 5 Pin
Polarization :
Power (Watts) :
180 W
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
48V