DPD060020-P12/RN-SZ
Part No
DPD060020-P12/RN-SZ
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 1.2W
Current - Output (Max) :
200mA
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.4mm O.D. x 9.5mm
Power (Watts) :
1.2 W
Voltage - Input :
120VAC
Voltage - Output :
6V