DPD050055-P14N-TC
Part No
DPD050055-P14N-TC
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 2.5W
Current - Output (Max) :
500mA
Output Connector :
Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.8mm O.D. x 9.5mm
Power (Watts) :
2.5 W
Voltage - Input :
120VAC
Voltage - Output :
5V