EPS120050-P5P
Part No
EPS120050-P5P
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Current - Output (Max) :
500mA
No Load Power Consumption :
300mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Polarization :
Positive Center
Power (Watts) :
6 W
Voltage - Input :
100 ~ 132 VAC
Voltage - Output :
12V