DTM65PW360C
Part No
DTM65PW360C
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 65W
Approval Agency :
CE
Current - Output (Max) :
1.8A
Efficiency :
Level V
No Load Power Consumption :
500mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Output Connector :
Power DIN, 4 Pin
Polarization :
Power (Watts) :
65 W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
36V