VHK75W-Q24-S5
Part No
VHK75W-Q24-S5
Description
DC/DC CONVERTER 5V 75W
Current - Output (Max) :
15A
Efficiency :
80%
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
75W
Voltage - Input (Max) :
36V
Voltage - Input (Min) :
9V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
5V