PYB10-Q48-D5-T
Part No
PYB10-Q48-D5-T
Description
DC/DC CONVERTER +/-5V 10W
Stock
1
Approval Agency :
EN
Current - Output (Max) :
1A, 1A
Efficiency :
83%
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
10W
Standard Number :
55024; 55032 Class A
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
5V