D1U54-D-450-12-HA4C
Part No
D1U54-D-450-12-HA4C
Description
DC/DC CONVERTER 12V 450W
Approval Agency :
CB, CCC, cCSAus, CE, TUV
Current - Output (Max) :
37.5A
Efficiency :
93%
Mounting Type :
Rack Mount
Operating Temperature :
-5°C ~ 50°C
Power (Watts) :
450W
Voltage - Input (Min) :
-44V
Voltage - Isolation :
1 kV
Voltage - Output 1 :
12V
Voltage - Output 4 :
Datasheets
D1U54-D-450-12-HA4C
Manufacturer related products
    IONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    IONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    IONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    OZONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    OZONIZER CHASSIS MOUNT 12V