D1U54-D-650-12-HB3C
Part No
D1U54-D-650-12-HB3C
Description
DC/DC CONVERTER 12V 650W
Approval Agency :
CB, cCSAus, CE, TUV
Current - Output (Max) :
54.2A
Efficiency :
92%
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Power (Watts) :
650W
Voltage - Output 1 :
12V
Datasheets
D1U54-D-650-12-HB3C
Manufacturer related products
    IONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    IONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    IONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    OZONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    OZONIZER CHASSIS MOUNT 12V