AHV12VN5KV1MAW
Part No
AHV12VN5KV1MAW
Description
HV 12V to -5kV 5W DC-DC Converte
Current - Output (Max) :
1mA
Efficiency :
70%
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Voltage - Input (Max) :
13V
Voltage - Input (Min) :
11V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
0 ~ 5000V