ORI244828110
Part No
ORI244828110
Description
VICTRON ORION-TR IP43 24/48 VOLT
Current - Output (Max) :
6A
Efficiency :
88%
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C (With Derating)
Power (Watts) :
289W
Voltage - Input (Max) :
35V
Voltage - Input (Min) :
16V
Voltage - Isolation :
200 V
Voltage - Output 1 :
48.2V