HBG-200-60B
Part No
HBG-200-60B
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC 36-60V 3.3A
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Current - Output (Max) :
3.3A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
93.5%
Features :
OCP, OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
198 W
Ratings :
IP67
Type :
Constant Current, Voltage
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
36 ~ 60V