CLG-150-30A
Part No
CLG-150-30A
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC 22.5-30V 5A
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, PSE, TUV
Current - Output (Max) :
5A
Dimming :
Efficiency :
91%
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Power (Watts) :
150 W
Ratings :
IP65
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Voltage - Input (Max) :
295VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
22.5 ~ 30V