POEA30U-1AT-5-R
Part No
POEA30U-1AT-5-R
Manufacturer
PHIHONG USA
Description
IEEE802.3AT - POE DESKTOP C14 5
Stock
1
Manufacturer :
PHIHONG USA
Approval Agency :
AS/NZS, BSMI, CCC, cULus, IEC
Compliance :
IEEE802.3at
Current - Output :
536 mA
Data Rate :
Efficiency :
85%
Features :
OCP, OVP, SCP
Number of Ports :
1
Operating Temperature :
-10°C ~ 40°C
Power (Watts) - Per Port :
30W