POEA30U-1AT-X-R
Part No
POEA30U-1AT-X-R
Description
IEEE802.3AT - POE DESKTOP C14 10
Approval Agency :
cULus, IEC
Compliance :
IEEE802.3at
Current - Output :
536 mA
Data Rate :
Efficiency :
85%
Features :
OCP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-10°C ~ 40°C
Power (Watts) - Per Port :
30W
Product Status :
Active
Standard Number :
60950-1; 62368-1
Type :
Passive Injector
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
56V