SI4694-A10-AMR
Part No
SI4694-A10-AMR
Description
HIGH-PERFORMANCE DRM30 BASEBAND
Function :
Baseband Coprocessor
Package / Case :
72-VFLGA Exposed Pad
Supplier Device Package :
72-LGA (10x10)
Datasheets
SI4694-A10-AMR
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD