SI4692-A10-GM
Part No
SI4692-A10-GM
Description
HIGH-PERFORMANCE DIGITAL RADIO B
Package / Case :
72-TFLGA
Supplier Device Package :
72-LGA (10x10)
Datasheets
SI4692-A10-GM
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD