T3PS43203
Part No
T3PS43203
Manufacturer
Teledyne LeCroy
Description
PWR SPLY 4OUT 0-32V 0-3A
Stock
2
Manufacturer :
Teledyne LeCroy
Product Category :
Equipment - Power Supplies (Test, Bench)
Current - Output :
0 ~ 3A, 0 ~ 3A, 0 ~ 1A, 0 ~ 1A
Display Type :
LCD
Features :
Linear
Number of Characters :
Number of Outputs :
4
Power (Watts) :
212W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
Type :
Bench (AC to DC)
Voltage - Output :
0 ~ 32VDC, 0 ~ 32VDC, 0 ~ 15VDC, 0 ~ 5VDC