T3PS16006
Part No
T3PS16006
Description
PWR SPLY SGL OUT 0-60V 0-6A
Stock
5
Current - Output :
0 ~ 6A
Features :
Switching
Power (Watts) :
360W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
Voltage - Output :
0 ~ 60VDC