T3PS13206
Part No
T3PS13206
Description
PWR SPLY SGL OUT 0-32V 0-6A
Stock
16
Current - Output :
0 ~ 6A
Features :
Linear
Power (Watts) :
192W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
Voltage - Output :
0 ~ 32VDC