LY H9PP-HZKX-56-1-350-R18-Z
Part No
LY H9PP-HZKX-56-1-350-R18-Z
Description
LED OSLON YELLOW 592NM 3SMD
Current - Max :
1A
Current - Test :
350mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
77 lm/W
Temperature - Test :
25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.26V