LY H9PP-JXJZ-45-1-350-R18-Z-VAR
Part No
Description
LED OSLON YELLOW 589NM 3SMD
Current - Max :
1A
Current - Test :
350mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
73 lm/W
Temperature - Test :
25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.26V