AS33-M50M-B54
Part No
AS33-M50M-B54
Description
33MM MOD 50B MT 5V M4 HUB BISS
Output Type :
BiSS-C
Product Status :
Obsolete
Voltage - Supply :
4.5V ~ 5.5V