MSE14MWH2
Part No
MSE14MWH2
Current - Supply :
50mA
Duration :
1 SPS
Frequency :
3.95kHz
Operating Mode :
Whooping
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Sound Pressure Level (SPL) :
75dB @ 7V, 30cm
Voltage Range :
7 ~ 14V