ICB30L50N15NCM1
Part No
ICB30L50N15NCM1
Description
SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C (TA)
Output Type :
NPN-NC, 4-Wire
Response Frequency :
1kHz
Voltage - Supply :
10V ~ 36V