ICB30S30F10NCM1
Part No
ICB30S30F10NCM1
Description
SENSOR PROX INDUCTIVE 10MM CYL
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C (TA)
Output Type :
NPN-NC/NO, 4-Wire
Response Frequency :
1kHz
Voltage - Supply :
10V ~ 36V