SCF4030-15-10
Part No
SCF4030-15-10
Description
FUSE TRIGGERABLE 15A 48V 10 CELL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
200A
Class :
Current Rating (Amps) :
15A
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Package / Case :
Nonstandard SMD
Voltage Rating - DC :
48 V